FAQ Pytania i odpowiedzi

W tym miejscu znajdziesz informacje dotyczące zamków TTLock konfiguracji, faq.
forumwandex
Administrator

FAQ Pytania i odpowiedzi

Post autor: forumwandex »

Temat będzie aktualizowany o pytania i odpowiedzi od Naszych produktach a w szczególności zamków elektronicznych TTLock
(na kartę, odcisk, kod, kod czasowy, otwarcie zdalne)
Przed rozpoczęciem użytkowania zalecamy zapoznanie się z dołączoną instrukcja obsługi. Oryginalny zamek zawsze ma załączona instrukcje w języku polski. Nasze produkty, akcesoria, części zamienne można znaleźć w naszym sklepie online
forumwandex
Administrator

Re: FAQ Pytania i odpowiedzi

Skąd pobrać aplikację do zamków TTLock?
Program do zamków dostępny jest na telefony z systemem Androida i Ios – można go pobrać od podlinkowanym adresami.
forumwandex
Administrator

... zainstalowałam program TTLock nie mogę dodać zamka ...
Zamek można dodać tylko do jednego konta w aplikacji TTLock. Jeśli był wcześniej dodany do innego konta w aplikacji należy zamek TTLock przekazać lub udostępnić.
Dodając zamek do aplikacji telefon powinien mieć włączony bluetooth oraz dostęp do lokalizacji (zależnie od modelu telefonu).
Telefon w trakcie parowaniu z aplikacją powinien znajdować się bezpośrednio przy zamku TTLock.
W trakcie parowania zamek należy wybudzić np: poprzez przycisku na klawiaturre (tylko przy wybudzonym zamku można go dodać)
Poprawnie skonfigurowany zamek można otworzyć z programu TTLock.
Pełny dostęp do ustawień dostępny jest wyłączni poprzez bluetooth.
Jeśli występują problemy przy uruchomieniu, programowaniu, użytkowaniu, zamków TTlock serwis może je rozwiązać. Kup teraz usługę.
forumwandex
Administrator

Mam telefon z systemem Ios. Nie mogę zdalnie dodać karty zbliżeniowej do otwierania zamka TTLock
Do dodania karty zbliżeniowej zdalnie konieczne są brama ( 2,4 GHz wifi) oraz czytnik kart. Karty są dodawane poprzez stronę www.
Po dodaniu karty zbliżeniowej uprawnienia karty można zmieniać zdalnie.
ODPOWIEDZ