Korona wirus praca zdalna

forumwandex
Administrator
Posty: 87
Rejestracja: 20 cze 2016, 15:10
Kontakt:

Korona wirus praca zdalna

Post autor: forumwandex »

Konsekwencje związane z sytuacją zdrowotną ewoluują z dnia na dzień, a pewne obszary niepewności pozostają do zdefiniowania.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w tym niezwykłym czasie.

Główny priorytet: przestrzegaj zaleceń rządowych.

Zanim nawet pomyślisz o konsekwencjach ekonomicznych dla twojego biznesu, powinieneś pomyśleć o zdrowiu ludzi, którzy go prowadzą. Niezależnie od tego, czy pracownicy pracują w domu, czy nie, regularne monitorowanie zaleceń rządowych dotyczących zdrowia. Mato kluczowe znaczenie dla utrzymania firmy. Zdecydowanie zalecamy dzielenie się kluczowymi wiadomościami ostrzeżeniami, o których należy pamiętać podczas kryzysu zdrowotnego.
Bądź na bieżąco z informacjami, które mogą mieć wpływ na Twoją firmę.

Kilka czynników może mieć wpływ na twój biznes. Aby być na bieżąco informowanym o aspektach finansowych, musisz często śledzić komunikację rządową lub niektóre strony trzecie. Jeśli Twoja firma zależy głównie od dostaw sprzedawanych przez Ciebie produktów, bądź na bieżąco ze statusem dostarczanych rozwiązań i systemów logistycznych. Pozwoli ci to być pro aktywnym w stosunku do klientów. Zapewniając dostępne rozwiązania dostaw, które wybrałeś, ponieważ nadal działają i komunikują się w sprawie ewentualnych zmian w czasie dostawy.


Odłóż wszystkie wydarzenia lub skorzystaj z nowych alternatyw.

Niezależnie od tego, czy planujesz spotkania firmowe, spotkania z klientami lub dostawcami, spotkania, duże wydarzenia lub targi, należy je anulować lub przełożyć.

Istnieją jednak alternatywne rozwiązania:

W Twojej firmie komunikuj się za pomocą narzędzi do połączeń telefonicznych lub używaj połączeń video do spotkań,

W przypadku wydarzeń zewnętrznych korzystaj z rozwiązań telefonicznych(takich jak konferencje wielostronne).

Informować

Zachowaj jak największą przejrzystość wobec swoich klientów i pracowników. Ważne jest, aby przekazywać klientom wszystkie istotne informacje dotyczące Twojej działalności. Niezależnie od tego, czy wymaga to aktualizacji zapowiedzi słownych, infolinii w centrali telefonicznej oraz w innych mediach(stronach internetowych lub na forach). Jeśli sytuacja ma wpływ na sposób pracy,nie zapomnij zaktualizować komunikatów.
Może to być odpowiedni czas na aktualizację oprogramowania centrali telefonicznej.

Obecna sytuacja może sprawić, że poświęcisz więcej czasu na poprawę wydajności.

Oto kilka wskazówek, które mogą ci pomóc:
- postaw na pierwszym miejscu doświadczenie klienta
- w obecnej sytuacji ważne jest wyraźne wskazanie, że nadal możesz pracować.
- wzmocnij swoją strategię komunikacji

Nasz serwis jest zawsze w ruchu, aby poprawić doświadczenie naszych kentów. Niedawno pojawiło się wiele funkcji i funkcjonalności, które zasługują na uwagę. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, rozważ aktualizacje wersji oprogramowania centrali telefonicznej Slican, aby móc korzystać ze wszystkich jej funkcji i ulepszeń.

Linki

Jeśli szukasz kontaktu.

Jeśli chcesz zobaczyć nasze produkty.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zablokowany