Pytania i odpowiedzi

forumwandex
Administrator
Posty: 106
Rejestracja: 20 cze 2016, 15:10
Kontakt:

Re: Pytania i odpowiedzi

Post autor: forumwandex »

A ja mam taki problem posiadam kartę w a2mobile, wszystko wykupione i
aktywowane a zegarek w ogóle nie jest odnajdowany w sieci i aplikacji. W
zegarku tak jak by nie działała transmisja danych pomimo aktywacji kodami.

Zalecam wymianę kart sim. Nie wykluczam uszkodzenia urządzenia.
forumwandex
Administrator
Posty: 106
Rejestracja: 20 cze 2016, 15:10
Kontakt:

Re: Pytania i odpowiedzi

Post autor: forumwandex »

Nie mogę się zalogować do aplikacji Setracker ... brak hasła do programu ... zapomniane hasło ... nie można odzyskać hasło ... program nie łączy się z zegarkiem ... offline

Jeśli po przeczytaniu forum dalej masz problem z konfiguracją zegarka Q50, q90 itp.
Zapraszamy do zakupu usługi konfiguracji zegarka (zdalnie).
Zakup konfiguracji zegarka
pio1
Niezalogowany
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:00
Kontakt:

Re: Pytania i odpowiedzi

Post autor: pio1 »

Mam zegarek G36m S4. Zegarek ma polaczenie z app Setracker na telefonie ale nie działa lokalizowanie gps. Próbowałem wysłać komendę smsem pw, 123456, ts# ale sms zwrotny nie przyszedł. Dalej na zegarku brak literki E.
forumwandex
Administrator
Posty: 106
Rejestracja: 20 cze 2016, 15:10
Kontakt:

Re: Pytania i odpowiedzi

Post autor: forumwandex »

Należy sprawdzić czy karta sim została zainstalowana poprawnie (zadzwonić na numer karty sim w zegarku). Kart sim z Gprs. Zegarek z wpisanymi właściwymi ustawieniami Internetu zależnymi od operatora jak w/w.
Komendy wysyłamy bez odstępów.
forumwandex
Administrator
Posty: 106
Rejestracja: 20 cze 2016, 15:10
Kontakt:

Re: Pytania i odpowiedzi

Post autor: forumwandex »

Mam zegarek Calmean nie działa z aplikacją Setracker
Dostawca zablokował możliwość korzystania z aplikacji innych niż własna (opłata abonamentowa za korzystanie z aplikacji)
Rozwiązanie to kontakt ze sprzedawcą (zwrot niepełnowartościowego produktu) oraz zakup zegarka :) bez blokady.
Tanie zegarki mają blokady aplikacji (opłaty abonamentowe za korzystanie z aplikacji).
forumwandex
Administrator
Posty: 106
Rejestracja: 20 cze 2016, 15:10
Kontakt:

Re: Pytania i odpowiedzi

Post autor: forumwandex »

Nie działa GPS pod nazwą XXXX. Urządzenie działało przez 3 lat. Obecnie brak lokalizacji.
Należy sprawdzić czy Gps jest poprawnie podłączony do zasilania (czy świeca się diody na urządzeniu ).
Jeżeli dalej urządzenie nie będzie wysyłać lokalizacji należy odłączyć je od zasilania ( odczekać aż diody zgasną) , sprawdzić stan wbudowanego akumulatora.
ODPOWIEDZ