Problem z GPS

Beata
Niezalogowany
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2016, 22:31
Kontakt:

Problem z GPS

Post autor: Beata »

Witam. Mam pytanie. Mapa w aplikacji SeTracker działała popranie, aż pewnego razu wyskoczyła informacja "Ups..coś poszło nie tak. Ta strona nie wczytała Map Google prawidłowo. Szczegóły techniczne znajdziesz w konsoli JavaScript". Sprawdziłam smsem ustawienia, wszystko ok. Program mam zainstalowany w smartphonie. Co mam zrobić żeby lokalizator działał?
forumwandex
Administrator
Posty: 105
Rejestracja: 20 cze 2016, 15:10
Kontakt:

Re: Problem z GPS

Post autor: forumwandex »

Jest dostępna nowa aplikacja setracker 2
Należy sprawdzić czy aplikacja nie jest blokowana przez jakiś program (antywirus lub inny zarządzający zasobami telefonu)
forumwandex
Administrator
Posty: 105
Rejestracja: 20 cze 2016, 15:10
Kontakt:

Re: Problem z GPS

Post autor: forumwandex »

1- na jakiej zasadzie działa czujnik [czy to jest czujnik podczerwieni czy ruchu czy inny] ?
2- po jakim czasie od zdjęcia zegarka wysyłany jest sms do rodzica?
3- jaką funkcję w aplikacji należy włączyć aby ta funkcja działała ?
4- kiedy należy tę funkcję włączyć ? (na przykład co się będzie działo gdy włączę funkcję a zegarek będzie leżał nieruchomo i nie będzie na ręku dziecka)

Ad.1 Odbicie (nadajnik i odbiornik)
Ad.2 W aplikacji pojawia się komunikat o zdjęciu zegarka wysyłany jest sms - czas nie możne być zmieniany (wysyłany jest niezwłocznie - czas dostarczenia zależy od operatora karty sim).
Ad.3 Ustawienia wpisać numer na który ma zostać wysłany sms oraz włączyć wysyłanie powiadomień o zdjęciu zegarka na sms.
Ad.4 Informacja o zdjęciu zegarka zostanie wysłana po zmianie stanu (założony/zdjęty).
ODPOWIEDZ